אודות

מה שהופך אותנו למבוקשים זו השורה התחתונה: חסכון בכסף!

מקצוענות בלתי מתפשרת וקשרים בעולם הבנקאות, מאפשרים לנו שוב ושוב לחסוך לכם כסף והרבה

שלום לכם,
שמי תומר קדמי בן 45, נשוי + 4, ואני הבעלים של קדמי – יעוץ משכנתאות.

את החברה שלי הקמתי לאחר שנים ארוכות, בהן מילאתי תפקידים בכירים בבנק לאומי למשכנתאות, ביניהם:

  • ייעוץ משכנתאות וניהול סניף משכנתאות בבנק לאומי
  • חבר הנהלה ומנהל מכירות ארצי של סוכנות הביטוח של הבנק (מעלות)
  • ניהלתי וכתבתי את התוכן בבלוג של בנק לאומי למשכנתאות

כאמור, אני למעלה מ- 19 שנים בתחום ועדיין נהנה מכל רגע!  אני יודע שאתם שואלים את עצמכם, איך אפשר ליהנות מתחום כל כך אפור ומשעמם כמו משכנתא?

ובכן, עבורי ועבור עמיתיי תחום המשכנתאות וההשקעות לא רק שאינו משעמם, אלא אף מאתגר!

מה מאתגר בו? המון! רק תחשבו איזה כיף זה עבורנו כבעלי מקצוע, לבנות עבורכם אסטרטגיית משכנתא, לתקוף אותה מכל הכיוונים ולהפעיל את כל הקשרים והניסיון כדי למצוא דרכים להוזיל אותה. יש משהו יותר אקסטרים מזה? 

אז… אם גם אתם רגע לפני לקיחת משכנתא, אם כבר יש לכם משכנתא ואתם רוצים לוודא שהיא מתאימה או שאפשר להשיג עבורה תנאים טובים יותר, אני מזמין אתכם למלא את הטופס ממש פה למטה ואני או אחד מעמיתיי השותפים לדרך, נחזור אליכם, לשיחת אבחון מצב קצרה ללא כל התחייבות מצדכם.

מחכה לשמוע מכם,
תומר קדמי

שאלה? כתבו לנו:

תומר קדמי – מנכ"ל ובעלים

מומחה למשכנתאות, BA בכלכלה, כותב ומתראיין רבות באמצעי התקשורת. בעל ניסיון של למעלה מ-16 שנים בענף המשכנתאות, בהן מילא שורה של תפקידי מפתח. תומר הוא 'סוס עבודה' שבנה את עצמו בשתי ידיו ויודע היטב מה זה 'להזיע על הכסף'. עובדה שהפכה אותו לקנאי בכל מה שקשור לכסף של הלקוחות שלו, מקסום הערך שלו ושמירה עליו מכל משמר.

יגאל אויחמן – יועץ משכנתא

מומחה בהשקעות נדל"ן, בעל תואר במנהל עסקים, עם התמחות במימון מאוניברסיטת בן גוריון. אם אתם חוששים מלקיחת משכנתא, יגאל הוא האדם שלכם! הוא ידע איך להרגיע אתכם (ואת מנהלי הבנק שלכם) ולו בזכות העובדה, שהוא מקפיד על מדיטציה לפחות פעמיים ביום.

ניר קרקו – יועץ משכנתא

ניר הוא 'המכבש' שאף מנהל בנק ושום בירוקרטיה לא תמנע ממנו להשיג את מה שהוא רוצה. יש לו סבלנות אינסופית ללקוחות (ולא פחות מכך לבירוקרטיה) והוא אופטימי חסר תקנה. הלקוחות שלנו פשוט מתים עליו, גם כי הוא טיפוס שמח מטבעו וגם כי הקפה שהוא מכין פשוט מעולה. אז... אם אתם חולמים בגדול, ניר הוא הבנאדם עבורכם!

אבי ברזילי – יועץ משכנתא

אבי שלנו חובב את 'החיים הטובים' ובזכות ההיפראקטיביות שלו מצליח להדביק גם את הלקוחות (וגם את מנהלי הבנקים) בהתלהבות. כשאבי מתביית על מטרה, כולם מרימים ידיים, כי הוא עקשן כפרד עם מנוע טורבו שלא נח לרגע. אם יש לכם אתגר בחיים, אבי הוא האדם שלכם!

מוטי שווקה – יועץ משכנתא

מוטי, בעל תואר ראשון למנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה. ללא ספק, אלוף מחזורי המשכנתאות בחברה (בפער מעל כולם) לא מסוגל לשמוע את המילה לא ותמיד דוחף קדימה. שהוא לא מתזז בין הבנקים, הוא אוהב לבשל ולאפות (בעיקר פיצות מדהימות)